Events

Nov 12

Organ Bağışı Farkındalık Etkinliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf öğrencileri ile Hemşirelik ve Halk Sağlığı Topluluğu’nun düzenlediği ‘Organ Bağışı Farkındalık Etkinliği’ üniversitemiz yaşam merkezinde başarılı bir şekilde tamamlandı.

Nov 05

Meme Kanseri Haftası Etkinliği

Meme Kanseri Farkındalık Etkinliği Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Faküktesi Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf öğrencileri ile Hemşirelik ve Halk Sağlığı Topluluğu’nun düzenlediği ‘Meme Kanseri Farkındalık Etkinliği’ üniversitemiz yaşam merkezin…

Oct 13

İdare ve öğrenciler kahvaltı

Sağlık Bilimleri Fakültesi ,Sağlık Yönetimi bölümü öğrencilerinin akademik ve idari personelin katılımı ile kahvaltı programı gerçekleştirdik.

Sep 10

Hatay Mutfağı Yöresel Yemekleri Etkinliği

Samsun

OMÜ Sağlık Bilimleri Fakültesinde görev yapan akademik ve idari personel 2019-2020 akademik yıl açılışı öncesi, Etkinlik ve Sosyal Projeler Komisyonu tarafından 10 Eylül 2019 Salı günü düzenlenen Hatay Mutfağı yöresel yemekleri programında fakültemi…

Sep 04

OSCE (Objektif Yapılandırılmış Klinik Muayene) Eğitimi

04-05 Eylül 2019 tarihinde Fakültemiz Konferans Salonunda Dekanlığımız tarafından düzenlenen OSCE (Objektif yapılandırılmış klinik muayene) eğitimine öğretim elemanları katılım sağlayarak sertifikalarını almışlardır.