+90 362 312 1919 - Deans Secretary : 6360 Student affairs: 7318 Department Secretariat: 6381 / +90 362 457 6020

Events

Feb 25

AFAD’dan OMÜ’lü Öğrencilere Hayat Kurtaran Bilgiler

Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü AFAD Birimi tarafından Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri için afet farkındalığı eğitimi verildi. OMÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanlığı ile Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı öğretim üyeleri Prof. Dr.…

Feb 24

Enfeksiyon Eğitimi Etkinliği

OMÜ SUVAM' da dönem içi uygulamaya çıkan/çıkacak olan öğrenciler için Eğitim Koordinatörü Hemşire Hanife OĞUZHAN ve Enfeksiyon Kontrol Komite Hemşiresi Mualla ŞAHİN enfeksiyon eğitimi vermiştir.

Feb 13

Organ Bağışı Farkındalık Etkinliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf öğrencileri ile Hemşirelik ve Halk Sağlığı Topluluğu’nun düzenlediği ‘Organ Bağışı Farkındalık Etkinliği’ üniversitemiz yaşam merkezinde başarılı bir şekilde tamamlandı.

Feb 13

Geçmişten Günümüze Hemşirelik Kıyafetleri Defilesi

Samsun İl Sağlık Müdürlüğünün Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü iş birliği ile düzenlediği "Geçmişten Günümüze Hemşire Kıyafetleri" defilesinde hemşireler podyuma çıktı. OMÜ Atatürk Kültür Merkezi’ndeki def…

Feb 13

Satranç Turnuvası

OMÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrenciler arası Santranç turnuvası düzenlenmiştir. Hemşirelik 1. sınıf öğrencisi Metehan Çam'ın ödülünü Dekanımız takdim etmiştir.